четвер, 30 квітня 2026 р.

Віртуальна подорож «Інституції ЄС та Ради Європи: як працює Європа»

 

В рамках заходів Декади громадянської освіти, яка проходить у ліцеї згідно наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА від 07.04.2026 №100 «Про проведення декади громадянської освіти», викладач Попов Анатолій разом зі студентами групи №11 здійснили віртуальну подорож «Інституції ЄС та Ради Європи: як працює Європа».

Молодь ознайомилася з основними інституціями Європейського Союзу та Ради Європи, дізналася про їхню структуру, функції та роль у забезпеченні демократії, прав людини й верховенства права. Переглянувши пізнавальні відео, учасники заходу глибше зрозуміли сутність європейських цінностей – поваги до людської гідності, свободи, рівності, солідарності та відповідальності.

У ході обговорення студенти мали змогу висловити власні думки щодо важливих питань: що означає бути громадянином України сьогодні, які права та обов’язки має кожен із нас, і чим активний громадянин відрізняється від людини, яка лише проживає на території держави.

Захід сприяв формуванню громадянської свідомості молоді, розвитку критичного мислення та усвідомлення власної ролі у розбудові демократичного суспільства.






Немає коментарів:

Дописати коментар