середа, 27 листопада 2024 р.

Чергове засідання методичної комісії електротехнічного напрямку та металообробки

           27 листопада 2024 року відбулось чергове засідання методичної комісії електротехнічного напрямку та металообробки. Тема засідання: Формування професійної компетентності педагога.

Майстер виробничого навчання Ольга Скляренко виступила із доповіддю «Формування професійної компетентності педагога впровадженням інноваційної освітньої формули «4К»».

Голова методичної комісії Анатолій Попов звернув увагу присутніх на особливості підготовки матеріалів до друку у «Методичному віснику Чернівеччини».  






четвер, 21 листопада 2024 р.

Перший етап ХV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА (ОВА) від 14.11.2024 №03-01-16/2038 «Про проведення ХV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у ліцеї відбувся перший етап Конкурсу.

Викладач української мови і літератури Еріка Борошенко ознайомила здобувачів освіти із вимогами щодо творчої роботи. Побажала конкурсантам успіхів та натхнення.








середа, 13 листопада 2024 р.

Урок-спілкування на тему «Серед зла війни більш видимим стало добро»

       Люди всього світу двічі на рік відзначають день, який пов’язаний з внутрішнім світом кожного: День спонтанного прояву доброти (17 лютого) та Всесвітній день доброти (13 листопада). Розпочали відзначати свята, за ініціативою міжнародних благодійних організацій, лише напередодні другого тисячоліття. Мабуть, мали надію, що воно має бути хоч трохи добрішим за попереднє, що у світі поменшає горя, розрухи, військових конфліктів, голоду та дитячих сліз…

Сьогодні, 13 листопада 2024 року викладач Наталія Боднар провела урок-спілкування на тему «Серед зла війни більш видимим стало добро». Під час уроку говорили про почуття доброти, чуйності, милосердя. Викладач формувала активну життєву позицію, почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності, долучення до волонтерського руху, допомога армії; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Батьківщини  і вдячності їм.

Наприкінці заходу голова методичної комісії загальноосвітніх дисциплін Еріка Борошенко закликала всіх доєднатися до акції «Допоможи перезимувати», адже більшість притулків для тварин зараз потребують корм та іншу їжу.

Біда неабияк об'єднала всіх, та в темні часи добре стало видно світлих людей - людей з широкою душею, повною доброти та чуйності. Завдяки спільним зусиллям дорослих і дітей світ стає добрішим та ми все ближче наближаємося до перемоги.

Відео з уроку






середа, 6 листопада 2024 р.

Засідання Школи педагогічної майстерності майстрів виробничого навчання

          Школа педагогічної майстерності –  це спільнота в якій розглядаються питання  підвищення якості надання освітніх послуг, рівня педагогічної майстерності, професійних компетентностей педагогів, впровадження сучасних інноваційних освітніх технологій, формування культури методичної взаємодії та взаємопідтримки у педагогічному колективі.

6 листопада 2024 року відбулось чергове засідання Школи педагогічної майстерності майстрів виробничого навчання, яке модерував заступник директора з НВР Руслан Калетник.

Під час засідання розглядались питання:

-          Інноваційна грамотність педагога як умова розвитку його професійних компетентностей (методист Світлана Попова).

-          Сучасні підходи до організації проведення уроку виробничого навчання (заступник директора з НВР Руслан Калетник).

-          Виробнича практика – одна із форм навчання, невід'ємна складова процесу підготовки кваліфікованого робітника (старший майстер Іван Семенюк).